STU og botilbud – arbejdsliv og fordybelse
  

Personale

Paw Koch 
Forstander/lærer/pædagog

Kontakt:

forstander@horisonten.dk
22 38 35 45

 


________________________________________________________________ 

Christina Bogulski
Administrationschef

Kontakt:

christina@horisonten.dk
53 30 33 29

 

 

________________________________________________________________

Dorte Andreasen
Socialrådgiver

Kontakt:

dorte@horisonten.dk
53 30 04 82

 

 

________________________________________________________________

Mary Viller
Pædagog/lærer (kunst/friluftsliv/social træning)/praktikvejleder

 

Kontakt:

mary@horisonten.dk

 

 

________________________________________________________________

Inger Filbert
Pædagog/lærer (ADL (almen daglig livsførelse))


Kontakt
:

inger@horisonten.dk 
________________________________________________________________

René Bering Thomsen
Lærer (turisme/friluftsliv/jord-til-bord/kørekort)/pædagog

 

Kontakt:

rene@horisonten.dk

________________________________________________________________

Henrik Dan Christensen
Lærer (håndværk)/pædagog

 

Kontakt

henrik@horisonten.dk

 

 

 

 

________________________________________________________________

Anders Olsen
Lærer (sprog, matematik, historie/samfundsfag, medie, musik, turisme)/pædagog

Anders

 

Kontakt 

anders@horisonten.dk

________________________________________________________________

Susanne Valentin
Lærer (jord-til-bord, dansk, matematik, ordblindeundervisning)/pædagog

 

Kontakt

susanne@horisonten.dk

________________________________________________________________

Pia Gissel
Timelærer (dyrelinje)

 

 

Kontakt:

pia@horisonten.dk

 

 

 

________________________________________________________________

Gasem Bendari Pedersen
Timelærer (musik)

 

Kontakt:

gasem@horisonten.dk

 

 

 

________________________________________________________________

Marlene Olsen
Tilkaldevikar

marlene

 

Kontakt:

marlene@horisonten.dk

 

 

 

________________________________________________________________

Sigurd Kildegaard Sørensen
Timelærer
FP9- og FP10-forberedende undervisning (dansk, matematik, engelsk, tysk og fysik/kemi)

Skærmbillede 2016-08-06 kl. 23.12.04

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________________________________

Rikke Pedersen
Serviceassistent